Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na weekend (12-13.03.2022)

Dnia: piątek 11 marca 2022, Autor: Anna Zubek

Po mroźnej nocy i poranku, piątek również nie był najcieplejszy, ale nie brakowało słońca. Cały czas pogodą steruje silny wyż, którego centrum znajduje się nad naszym krajem. O tej porze roku, słońce operuje już dość mocno, w związku z czym zdoła nieco ogrzać powietrze, co odczujemy już w weekend. Zapraszam na szczegóły.

SOBOTA

Przypominam o mroźnej dzisiejszej nocy i sobotnim poranku.(Szczegóły w zakładce ostrzeżenia). W ciągu dnia w sobotę temperatura podniesie się do ok. 3/5°C w Karpatach i ok. 6/7°C na pozostałym obszarze. Dzień, podobnie jak dziś, przyniesie dużo słońca, jedynie miejscami może pojawić się niegroźne zachmurzenie piętra wysokiego. Wiatr powieje na ogół z kierunków wschodnich, słabo.

NIEDZIELA

Niedziela nie przyniesie znaczących zmian, co oznacza kontynuację dobrej i słonecznej pogody. Tylko miejscami na wschodzie regionu czasami chmur może się zebrać odrobinę więcej, ale nie przyniosą one żadnych opadów. Temperatura jeszcze nieco wzrośnie i maksymalnie wyniesie ok. 6/9°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo wschodni.

Sam początek nowego tygodnia również pogodny i jeszcze cieplejszy. A co później? Tego dowiecie się w niedzielę z prognozy tygodniowej, na którą już teraz zapraszam.

No Comment.

Reklama

Partnerzy