Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na wtorek (08.03.2022)

Dnia: poniedziałek 7 marca 2022, Autor: Anna Zubek

Pomimo wysokiego ciśnienia, jakie mamy aktualnie, słońca jest jak na lekarstwo. Wszystko za sprawą zalegania wilgotnego powietrza. W kolejnych dniach jednak, wyże jeszcze bardziej się umocnią i zacznie napływać suche powietrze ze wschodu. Oznacza to wzrost ciśnienia, które do piątku podniesie się o ok. 20 hPa. Ponadto pokaże się dużo słońca, ale nie stanie się to jeszcze jutro. Co nas zatem czeka?

NOC

W nocy zachmurzenie duże z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu, których najwięcej będzie na Pogórzu. Lokalnie tworzyć się będą mgły i zamglenia. Temperatura spadnie do ok. -5/-3°C. Wiatr słaby z kierunków północnych.

WTOREK

Jutro podobnie jak dziś, przewaga zachmurzenia dużego z lokalnymi przejaśnieniami. Od czasu do czasu możliwe są też przelotne i na ogół niewielkie opady śniegu. Nadal niezbyt ciepło. Maksymalnie odnotujemy ok. -1/0°C na krańcach południowych i ok. 2/4°C w głębi regionu. Wiatr północny i północno zachodni, na ogół umiarkowany, jedynie okresami nieco silniejszy.

W środę chmury i chwilami intensywne opady: w rejonach podgórskich śniegu, poza tym również deszczu i deszczu ze śniegiem. W czwartek mnóstwo słońca, ale zimno. Noce staną się bardzo mroźne.

No Comment.

Reklama

Partnerzy