Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na wtorek (17.05.2022)

Dnia: poniedziałek 16 maja 2022, Autor: Anna Zubek

Poniedziałek przyniósł nam sporą dawkę słońca i umiarkowanie wysokie temperatury. W Krakowie odnotowano 23.5°C, a w Nowym Sączu o 1°C mniej. We wtorek pogoda na jeden dzień ulegnie pogorszeniu. Zapraszam na szczegóły.

NOCW nocy na ogół pogodnie, choć chmur z każdą godziną będzie przybywać, ale słaby deszcz możliwy jest tylko na zachodzie regionu i dopiero nad ranem. Temperatura obniży się do ok. 8/11°C. Wiatr z kierunków wschodnich i południowych, słaby i umiarkowany.
WTOREK Jutro przez cały dzień dominować będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Ponadto pojawią się przelotne opady deszczu, których im dalej na południe regionu, tym będzie więcej. Temperatura mocno zróżnicowana. Podczas, gdy w miejscach z największą ilością opadów odnotujemy ok. 13/15°C, to tam, gdzie deszczu będzie mniej, słupki rtęci wskażą ok. 18/20°C. Wiatr wschodni i północno wschodni, słaby i umiarkowany.
W środę poprawa pogody, ale chłodno. W czwartek cieplej i dużo słońca. Nocami lokalnie pojawią się przygruntowe przymrozki.

No Comment.

Reklama

Partnerzy