Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na wtorek (22.02.2022)

Dnia: poniedziałek 21 lutego 2022, Autor: Anna Zubek

Tydzień rozpoczęliśmy na ogół pogodą pochmurną z przelotnymi opadami. Kolejny raz dokuczał nam również silny wiatr, który pomimo stosunkowo wysokich temperatur potęgował odczucie chłodu. Czy w ciągu najbliższej doby pogoda ulegnie zmianie? Sprawdźmy.

NOC

W nocy zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Gdzieniegdzie możliwe są słabe opady różnego typu. Temperatura obniży się do ok. -1/0°C u podnóża gór i ok. 2/4°C na pozostałym obszarze. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo zachodni.

WTOREK

Jutro nie zabraknie przejaśnień i rozpogodzeń, ale od czasu do czasu zbierze się też więcej chmur, z których spadnie przelotny deszcz lub deszcz ze śniegiem i krupa śnieżna a na Podhalu także śnieg. Temperatura wyniesie ok. 2/3°C na Podhalu do ok. 4/7°C na pozostałym obszarze. Odczucie chłodu spotęguje chwilami dość silny wiatr z zachodu i północnego zachodu w porywach osiągający ok. 40-60 km/h.

W środę sporo przelotnych opadów deszczu i deszczu ze śniegiem a na Podhalu śniegu, powieje również silny wiatr. W czwartek pogodnie, bez opadów i ciepło.

No Comment.

Reklama

Partnerzy