Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na wtorek (23.11)

Dnia: poniedziałek 22 listopada 2021, Autor: Anna Zubek

Nowy tydzień rozpoczęliśmy pogodą pochmurną i deszczową. Na Podhalu pojawił się nawet deszcz ze śniegiem i śnieg. Jest to zasługa chłodnego frontu atmosferycznego, dlatego z biegiem dnia temperatura stopniowo się obniżała. Jutro z kolei czeka nas odwrotny proces, bowiem znajdzie się nad nami mało aktywny front ciepły. Co to oznacza? Zobaczmy.

 NOC

W nocy zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Słabe i przelotne opady utrzymają się przede wszystkim na Pogórzu Karpackim. Będzie to zarówno deszcz, jak i deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura może obniżyć się do ok. -2/+2°C. Na drogach zrobi się zatem ślisko!. Wiatr północny i północno zachodni, słaby i umiarkowany.

 WTOREK

Jutro o poranku może jeszcze miejscami słabo poprószyć w rejonach podgórskich. Z kolei po południu i wieczorem z północy na południe regionu zacznie wędrować ciepły front atmosferyczny, który przyniesie wyraźny wzrost zachmurzenia i słabe, przelotne opady deszczu, a w rejonach podgórskich deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna wzrośnie do ok. 1/4°C, ale najcieplej powinno być wieczorem. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni i północno zachodni.

W środę i czwartek nieco cieplej i na ogół bez opadów.

No Comment.

Reklama

Partnerzy