Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prośba spełniona. Wybory w MMKS Podhale przesunięte

Dnia: piątek 17 czerwca 2022, Autor: Maciej Zubek

Szefostwo MMKS Podhale Nowy Targ przystało na prośbę rady nadzorczej spółki KH Podhale Nowy Targ. Oznacza to, że Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie członków – zaplanowane na 1 lipca – odbędzie się w późniejszym terminie.

„Informujemy, iż w związku z prośbą zawartą w oświadczeniu członków Rady Nadzorczej KH Podhale Nowy Targ S.A. opublikowanym w dniu 13 czerwca 2022 r., o przesunięcie planowanego na dzień 1 lipca 2022 r. Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zebrania Członków klubu MMKS Podhale Nowy Targ, nowy termin podany zostanie niezwłocznie po jego ustaleniu”. 

Przypomnijmy, że rezygnacje z zasiadania w zarządzie nowotarskiego klubu złożyli Krzysztof Koza, Paweł Bargieł i Tomasz Dziurdzik, którzy podjęli się misji ratowania drużyny „Szarotek”.

Rada Nadzorcza wezwała tych działaczy, aby doręczyli komplet niezbędnych dokumentów, potwierdzających aktualne wierzytelności i zobowiązania spółki w stosunku do wszelkich podmiotów i instytucji.

Wszystko zostanie gruntownie przeanalizowanie, a wnioski zostaną przedstawione akcjonariuszowi, jakim jest MMKS Podhale Nowy Targ. 

Rada Nadzorcza zwróciła się do szefostwa MMKS-u z prośbą o przesunięcie Walnego Sprawozdawczo-Wyborczego Zebrania Członków tego klubu do czasu powołania nowych członków zarządu spółki.

źródło: hokej.net

No Comment.

Reklama

Partnerzy