Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Przyłączamy się do akcji Tygodnika Podhalańskiego! Apel do przedsiębiorców z Podhala, Spisza i Orawy!

Dnia: piątek 25 lutego 2022, Autor: Maciej Zubek

Gdy Rosja napadła na ich kraj, wielu z nich chce sprowadzić tu swoje rodziny. Boją się o ich życie. Zwracamy się do wszystkich właścicieli hoteli, pensjonatów, ale też restauracji i barów na Podhalu, Orawie i Spiszu o wstępną deklarację, czy gotowi byliby oddać bezpłatnie jeden pokój dla ukraińskiej rodziny.

Właściciele gastronomii, czy zadeklarowaliby pełne wyżywienie dla jednej rodziny. I wreszcie, czy ewentualnie przyjęliby ich do pracy na czas określony. By podejmować dalsze kroki organizacyjne np. stworzenie całonocnej recepcji w Zakopanem i w Szczawnicy, musimy wiedzieć ile obiektów noclegowych i restauracji przystąpi do akcji „Podhale dla Ukrainy”. Od tego uzależnimy, czy rozpoczniemy przygotowania. Chętnych prosimy o wysłanie swoich deklaracji do końca tygodnia wyłącznie na adres mailowy jurektygodnikpodhalanski@gmail.com W mailu prosimy o odpowiedzi tylko na trzy pytania:

1.Tak, gotowy jestem oddać pokój w swoim Hotelu/Pensjonacie (Nazwa) …………………………………………………………………………….
2.Tak, gotowy jestem zapewnić pełne wyżywienie rodzinie z Ukrainy w restauracji/barze (Nazwa) ……………………………………………………………………….……
3.Tak, mogę zatrudnić na czas określony kogoś z tej rodziny, którą przyjmę do siebie. TAK/NIE

Nazwisko Imię i nr kontaktowy ……………………………………………………………………………..

No Comment.

Reklama

Partnerzy