W Teatrze „Rabcio” odbył się uroczysty koncert Absolwentów i Uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina z filią w Rabce Zdrój.
fot. Jan Ciepliński

W Teatrze „Rabcio” odbył się uroczysty koncert Absolwentów i Uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina z filią w Rabce Zdrój.
fot. Jan Ciepliński