Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Rabka Zdrój. Wzorowa postawa nastolatków

Dnia: czwartek 14 lipca 2022, Autor: Maciej Zubek

Dwóch nastolatków znalazło portfel z dokumentami oraz dużą sumą pieniędzy, które przekazali policjantom z Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju. Właściciel miał dużo szczęścia, że trafił na tak uczciwych młodych ludzi i odzyskał swoje rzeczy.

Chłopcy znaleźli portfel z dokumentami i pokaźną sumą pieniędzy przy jednym ze sklepów w Rabce-Zdroju. W pobliżu nie było nikogo, kto szukałby swojej zguby, więc natychmiast zadzwonili na numer alarmowy 112. Na wskazane dyspozytorce WCPR miejsce, przyjechali policjanci z miejscowego komisariatu. Portfel z dokumentami obywatela Mołdawii i gotówką w różnych walutach w kwocie ponad 15 tysięcy złotych oddali funkcjonariuszom. Policjanci pogratulowali nastolatkom postawy i znalezione rzeczy przekazali dyżurnemu Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju. Następnego dnia do jednostki zgłosił się zmartwiony obywatel Mołdawii, aby zgłosić zagubienie swoich wartościowych rzeczy. Okazało się, że znaleziony dzień wcześniej portfel z dokumentami i pieniędzmi należał właśnie do niego. Wiadomość, że jego rzeczy zostały znalezione i przekazane policjantom, wywołała u niego ogromną radość. Mężczyzna z uśmiechem na twarzy opuścił rabczański komisariat. Miał dużo szczęścia, że trafił na tak uczciwych, młodych ludzi.

Wyrazy uznania i serdeczne podziękowania należą się także rodzicom nastolatków za właściwe wychowanie i kreowanie praworządnych zachowań oraz wzorowej postawy obywatelskiej.

No Comment.

Reklama

Partnerzy