Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Rafał Rajzer nowym dyrektorem Akademii Piłkarskiej Podhala

Dnia: czwartek 7 lipca 2022, Autor: Maciej Zubek

39 latek w zeszłym sezonie był w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny Podhala Nowy Targ, w którym pełnił rolę asystenta Szymona Grabowskiego.

W przeszłości Rajzer pracował już w pionie organizacyjnym klubów sportowych. Pełnił m.in. funkcję Sekretarza Sekcji Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych Resovii Rzeszów, a także był koordynatorem szkolenia Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovii.

Jest absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego, na wydziale Wychowania Fizycznego. Ukończył Kurs UEFA Elite YOUTH A

– Przede wszystkim chcę podkreślić, że moim celem będzie kontynuacja tego co tutaj zostało już stworzone i co funkcjonuje na naprawdę niezłym poziomie, o czym świadczą wyniki osiągane przez grupy młodzieżowe. Oczywiście mam kilka swoich nowych pomysłów, które mam nadzieję, że pozwolą się jeszcze mocniej rozwinąć Akademii Podhala. Mam tutaj na myśli zarówno kwestie organizacyjne jak również sportowe. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest olbrzymi potencjał by Nowy Targ stał się mocnym ośrodkiem piłki młodzieżowej – podkreśla nowo mianowany dyrektor AP Podhale, który zaznacza, że chciałby aby Akademia stała się wizytówką regionu. – To jest jeden z moich priorytetów. Będę w swoich działaniach dążył do tego by w Akademii pracowała jak największa ilość osób z Podhala. To samo tyczy się zawodników, którzy mam nadzieję, że z czasem w coraz większej liczbie będą zasilać pierwszą drużynę. W moim przekonaniu im silniejsza będzie nasza Akademia tym silniejsza będzie piłka w regionie. Będę robił wszystko by poprawić relacje z klubami z mniejszych miejscowości, po to by nasza współpraca przynosiła obopólne korzyści – przekonuje Rajzer.

No Comment.

Reklama

Partnerzy