Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Reprezentacja KS PPPN z II miejscem w Memoriale Henryka Matrasa

Dnia: sobota 9 lipca 2022, Autor: Maciej Zubek

W memoriale rozegranym w Brzesku udział wzięło 15 drużyn reprezentujących kolegia sędziów z Małopolski, Podkarpacia oraz ze Słowacji.

Kolegium Sędziów Nowy Targ reprezentowali: Kamil Arendarczyk, Rafał Arendarczyk, Rafał Hagowski, Kamil Fudro, Damian Firek, Krzysztof Łukaszczyk, Mariusz Zoń, Artur Moniak, Patryk Bachul, Daniel Zygmond oraz Romek Baran – kierownik, Stanisław Mitoraj – trener.

W pierwszym grupowym meczu KS PPPN wygrał 1:0 z Dębicą po trafieniu Łukaszczyka. Drugi mecz to wygrana 3:0 nad sędziami z Bochni (bramki: Łukaszczyk x 2, Hagowski). Takim samym rezultatem zakończyło się starcie numer trzy przeciwko ekipie z Gorlic (bramki: Hagowski, Moniak, R. Arendarczyk).

W ćwierćfinale KS PPPN po golu Moniaka wygrało 1:0 z Limanową, a w półfinale trafienie Hagowskiego dało zwycięstwo nad Tarnowem.

Wielki finał to starcie z reprezentacją „sędziów” zachodniosłowackiego Związku Piłki Nożnej. Długo w tym meczu utrzymywał się wynik bezbramkowy. Minutę przed końcem to Słowacji zadali decydujący cios i cieszyli się z końcowego triumfu.

Jedna z nagród indywidualnych trafiła w ręce Kamila Arendarczyka, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

No Comment.

Reklama

Partnerzy