Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Restauracja, drinki i malutkie dziecko!

Dnia: piątek 14 lipca 2023, Autor: Maciej Zubek

We czwartek godz.22:40 oficer dyżurny tatrzańskiej policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że młoda kobieta mająca pod opieką 8-miesięczne dziecko jest nietrzeźwa.

Opisywana sytuacja miała mieć miejsce w jednej z zakopiańskich restauracji. Policjanci, którzy przybyli do lokalu na interwencję faktycznie zauważyli dwie kobiety siedzące przy stoliku, a obok nich wózek nad malutkim dzieckiem. Podczas kontroli stanu trzeźwości okazało się, że 25-letnia matka dziecka ma w organizmie 0.8 promila alkoholu. Wówczas jako sprawującą opiekę młoda mama wskazała obecną obok kobietę. Policjanci również sprawdzili jej stan trzeźwości. I tym razem policjanci mieli do czynienia z osobą nietrzeźwą. Alkomat wskazał bowiem ponad 0.8 promila alkoholu w organizmie. Ostatecznie interwencję zakończono po krótkiej chwili przekazując dziecko pod opiekę trzeźwej dorosłej osoby z najbliższej rodziny.

Należy pamiętać, o tym, że urlop nie zwalnia nas od dbania o nasze pociechy. Będąc na wakacjach musimy szczególnie na nie uważać. Znajdują się wówczas w zupełnie nowym miejscu, gdzie w zatłoczonych ulicach bardzo łatwo o zagubienie się. Przed każdym wyjściem czy wyjazdem na wakacje warto zakupić i założyć dziecku opaskę z nr telefonu jednego a najlepiej obojga rodziców

źródło: KPP Zakopane

No Comment.

Reklama

Partnerzy