Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Rodzinnie przy pingpongowym stole (fot+video)

Dnia: czwartek 6 stycznia 2022, Autor: Maciej Zubek

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemicznymi obostrzeniami w Święto Trzech Króli odbyła się kolejna – 7. już edycja – Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego im. Jana Klaga, organizowanego przez Klubu Sportowy Gorce Nowy Targ.

W tym roku do rywalizacji przystąpiły 24 duety. Tradycyjnie, dobór par był dowolny. Grały więc ze sobą mamusiowie, tatusiowie, dziadkowie, babcie, wnuczki, wnusie, kuzyni, kuzynki, ciocie i wujkowie. Wiek i poziom i umiejętności nie miał tutaj żadnego znaczenia.

Obowiązywał – tradycyjnie – system gry do dwóch wygranych setów. Gdy po dwóch singlach był remis, decydowała gra podwójna.

Ostatecznie – podobnie jak w poprzedniej edycji – zwyciężyli Jakub i Robert Czyszczoniowie. Drugie miejsce przypadło w udziale Natalii Pietruszynskiej i Kamili Małysiak, a podium uzupełnili Maja i Tomasz Klagowie.

Organizatorzy przygotowali także wyróżnienia dla najmłodszych uczestników turnieju: Liliannie Pęksa oraz Mikołajowi Jarosz.

Wyniki były rzecz jasna sprawą drugorzędną. Liczyła się tylko i wyłącznie rodzinna atmosfera, integracja i świetna zabawa.

Na zakończenie uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary i drobne nagrody rzeczowe.

No Comment.

Reklama

Partnerzy