Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Rusza internetowy sklep z zakopiańskimi pamiątkami

Dnia: poniedziałek 5 grudnia 2022, Autor: Maciej Zubek

Zakopiańskie Centrum Kultury stworzyło nowy, wyjątkowy projekt dla wszystkich zainteresowanych zakopiańską sztuką, kulturą i góralską tradycją — sklep internetowy, którego działalność zainaugurujemy już 6 grudnia.

To tutaj w jednym miejscu znajdziemy dzieła sztuki ludowej i współczesnej, ale też produkty sygnowane Marką Zakopane. Na jego łamach poczytamy też o ważnych inicjatywach kulturalnych i poznamy sylwetki zakopiańskich twórców.

Platforma sprzedażowa dostępna jest pod adresem www.zakopane-sklep.pl

Nowo powstały sklep internetowy da możliwość nabycia produktów dostępnych w już działającym „Bazarze Sztuki” w Miejskiej Galerii Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego, w „Galerii Sztuki Ludowej” w Centrum Kultury Rodzimej w willi Czerwony Dwór oraz w przestrzeni Centrum Informacji Turystycznej. Platforma sprzedażowa i miejsca sprzedaży stacjonarnej stworzone zostały z myślą o odbiorcy, któremu bliskie jest nasze miasto, również z jego sztuką — tą wywodząca się z Zakopanego i w nim zakorzenioną.

Zależy nam, aby na całość asortymentu sklepu internetowego składały się produkty wartościowe. Jednak nasz sklep to nie tylko zakupy to też platforma mówiąca o inicjatywach kulturalnych podejmowanych w mieście i szerzej o samych twórcach zakopiańskich. Nasza działalność na stałe obecna będzie w mediach społecznościowych (https://www.facebook.com/ZakopaneSklep). Cotygodniowy newsletter to stała, bieżąca informacja dla miłośników sztuki o nowościach na naszym rynku galeryjnym.

Nasza oferta to więcej niż sklep internetowy i galeria, to również źródło wiedzy o zakopiańskiej sztuce i kulturze.

No Comment.

Reklama

Partnerzy