Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Sędziowie z Podhala z tytułem Mistrzów Małopolski!

Dnia: poniedziałek 10 stycznia 2022, Autor: Maciej Zubek

Reprezentacja Kolegium Sędziów Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej, w wielkim stylu zwyciężyła w VIII edycji Halowych Mistrzostw Małopolski drużyn sędziowskich o puchar prezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Rozegrano je w weekend w Krakowie.

Arbitrzy z Podhala, choć w przed turniejowych opiniach nie przewijali się w gronie faworytów, okazali się zdecydowanie najlepsi.

Najpierw bez straty punktu i gola, wygrali swoją grupę, ogrywając kolejno 1:0 KS Olkusz, 1:0 KS Limanową oraz walkowerem (3:0) KS Wieliczkę.

W ćwierćfinale pokonali 1:0 drużynę Kolegium Sędziów z Krakowa, a w półfinale okazali się lepsi od KS Brzesko, zwyciężając 2:1.

Finał to starcie z KS Oświęcim. Po pełnym emocji i dramaturgii starciu podhalańczycy wygrali 3:2, strzelając zwycięskiego gola na 5 sekund przed końcem, za sprawą Krzysztofa Łukaszczyka.

Skład KS PPPN: Kamil Arendarczyk (wybrany najlepszym bramkarzem), Kamil Fudro, Grzegorz Gacek, Krzysztof Majewski, Rafał Hagowski, Mariusz Zoń, Dawid Gaździak, Artur Moniak oraz Krzysztof Łukaszczyk. Rolę trenerów pełnili Stanisław Mitoraj oraz Jerzy Drabik, a mentalnie drużynę wspierał prezes KS PPPN Marcin Tesarski.

No Comment.

Reklama

Partnerzy