Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Siatkarskie emocje w Białce Tatrzańskiej

Dnia: środa 6 marca 2024, Autor: Maciej Zubek

Już w najbliższy weekend 9-10 marca odbędzie odbędzie się jedno z najgorętszych wydarzeń sportowych na Podhalu.

W Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji zostanie rozegrana 5 edycja turnieju siatkarskiego, w której weźmie udział 20 drużyn z całej Polski oraz z Czech i Słowacji.

Turniej rozpocznie się 9 marca, gdzie rozegrana zostanie faza grupowa. Drużyny będą walczyły o zwycięstwo w 4 grupach po 5 drużyn. Rozgrywki grupowe wyłonią 12  najlepszych drużyn,czyli 3 najlepsze drużyny z każdej grupy, które rozegrają kolejnego dnia fazę finałowa systemem przygotowanym przez organizatorów- Patrycji Strama i Jacka Bałos.

Partnerzy wydarzenia:

Gmina Bukowina Tatrzańska, Gminne Centrum Rekreacji i Sportu w Białce Tatrzańskiej , KotelnicaSKI, Hotel Bania, Terma Bania, Schronisko Bukowina, Kia Wadowski, McDonald, WalusSKI,, Snowlandia Zakopane, BAŁOS|ART, BALVITEN, ELMONT. Stacja Paliw CircleK- Nowy Targ. Auto Serwis Papież, Dom wczasowy PORONIANKA. Termy Chochołowskie. Księgowość  Patrycja i Andrzej Strama. Okna PAGEN Nowy Targ

Informujemy, ze w trakcie wydarzenia będziemy zbierać środki wsparcia dla Marysi Białońskiej, ktora cierpi na zwyrodnienie barwnikowe siatkówki, gdzie choroba nieleczona prowadzi do CAŁKOWITEJ ŚLEPOTY. Dlatego prosimy jednocześnie o wsparcie dziewczynki, która walczy z groźna chorobą.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania oraz wspierania wszystkich zawodników. Gwarantowane siatkarskie emocje i dobra zabawa.

Serdecznie zapraszamy do kibicowania oraz wspierania wszystkich zawodników. Gwarantowane siatkarskie emocje i dobra zabawa.

No Comment.

Reklama

Partnerzy