Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie! Pani Małgosia schudła 24 kilogramy!

Dnia: czwartek 3 lutego 2022, Autor: Maciej Zubek

Dziś przedstawiamy Wam Panią Gosie, która zawalczyła o siebie i swoje zdrowie. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych! To właśnie dzięki samozaparciu i wytrwałości może cieszyć się ogromnym sukcesem!

Pani Gosia rozpoczęła kuracje w lutym zeszłego roku, marzyła aby ostatecznie rozprawić się ze zbędnymi kilogramami.

Zapraszamy do wywiadu z naszą bohaterką 🙂

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?
Miałam kiepskie samopoczucie, częste uczucie dyskomfortu po posiłkach i bardzo szybko się męczyłam, ciągle byłam ospała i uzależniona od słodyczy. Już od dłuższego czasu chciałam schudnąć, ale nie wierzyłam, że dam rade. Zaczęło mnie coraz bardziej złościć, że zaczynam kupować coraz większe ubrania a bardzo podobały mi się mniejsze modele, no i oczywiście nie lubiłam tego, co widzę w lustrze.

Co motywowało Panią do wytrwania na diecie?
Na pewno małe sukcesy, choćby ten kilogram tygodniowo mniej. Miałam wielkie wsparcie w Pani dietetyk, doradzała co jest dobrą opcją na posiłek.. Bardzo wspierała mnie też rodzina -córki, mąż i zięć.

Co powiedziałaby Pani osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?
Przede wszystkim – wszystko zależy od Was. Najważniejsze, żeby chcieć i… nie oszukiwać, bo robicie to przede wszystkim dla siebie. Zawsze będą wzloty i upadki, bo każdy z nas jest inny. Czasem jest po prostu trudno, otoczenie nie zawsze Was zrozumie, ale efekt końcowy jest tego wart. Spróbujcie zachęcić innych, wspólnie zmienić nawyki, ponieważ razem jest łatwiej.

Czy jest Pani zadowolona z efektów, które Pani osiągnęła?
Już po pół roku osiągnęłam zadowalający efekt, zmieniłam garderobę, nie sądziłam, że będę tak dobrze się czuć i polubię aktywność fizyczną. Jestem zdecydowanie zadowolona. Czuję się lżej, otoczenie zauważa zmianę i szczerze gratuluje mi samozaparcia.

Jakby Pani zachęciła innych do odwiedzenia Centrum Dietetycznego?
Moje pierwsze spostrzeżenie, które przekazałabym innym to fakt, że dieta to nie głodówka. Praca ze specjalistą wyraźnie mi to uświadomiła, że można zjeść te 4-5 posiłków dziennie, a wszystko jest smaczne. Próbowałam fajnych fit deserów i smacznych owsianek, które na pewno zostaną ze mną już na stałe, niczego mi nie brakowało.

Nic dodać, nic ująć. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Na bezpłatną konsultację możesz zapisać się pod numerem telefonu: 573 430 040 lub za pomocą formularza kontaktowego www.nowytarg.projektzdrowie.info.

W ramach bezpłatnej konsultacji stacjonarnych otrzymujecie zupełnie za darmo:

– analizę składu ciała z omówieniem wyników,

– badanie zawartości tkanki tłuszczowej,

– poznasz wiek metaboliczny swojego organizmu,

– otrzymasz dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym określone przez dietetyka!

Co po konsultacji?

– Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!

– Bez wiążących Cię umów!

– Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów!

Ponadto, otrzymasz wsparcie dietetyka, który będzie motywował i pomagał przetrwać trudne chwile. Odchudzanie to nie tylko plan żywieniowy, to też relacja, rozmowa, opieka ze strony specjalisty. Pracując nad motywacją, wspomagam rozwiązywanie problemów, które leżą u podłoża niewłaściwego odżywiania- tłumaczy dietetyk mgr Milena Trzaskowska.


PROJEKT ZDROWIE – POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.nowytarg.projektzdrowie.info

https://www.facebook.com/ProjektZdrowieNowyTarg

E-mail: nowytarg@projektzdrowie.info

ul. Szaflarska 6
34-400 Nowy Targ

Tel. 573 430 040

Dietetyk- mgr Milena Trzaskowska

No Comment.

Reklama

Partnerzy