Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Sport & Fun Festival 2023 już za tydzień!

Dnia: piątek 4 sierpnia 2023, Autor: Maciej Zubek

Sport&Fun Festival powraca do Białki Tatrzańskiej już 13 sierpnia 2023, aby na jeden dzień zmienić się w najbardziej kolorowe i pozytywne, letnie wydarzenie pod Tatrami! Święto kolorów, muzyki i sportu to obowiązkowy punkt programu podczas długiego, sierpniowego weekendu na Podhalu.

Festiwal kolorami stoi i co roku gromadzi na Kotelnicy Białczańskiej miłośników święta holi. Na czym polega zabawa? Co pół godziny uczestnicy będą wyrzucać w powietrze kolorowy pył, tworząc ogromną, rozpościerającą się nad tłumem tęczę! Białka Tatrzańska będzie się mienić wszystkimi barwami tęczy. Kolorowej Eksplozji towarzyszyć będą widowiskowe pokazy motorowego i rowerowego trialu, Zumba Maraton Kolorów, pokazy tanczne i flash mob, Piana Party, wyrzuty confetti oraz najlepsza muzyka. Będzie też namiastka zimy w środku lata – jak na ośrodek narciarski przystało. W festiwalowym miasteczku zostanie usypana górka z prawdziwego śniegu, z której można będzie zjechać na sankach czy ulepić bałwana.

Z kolei zielone zbocza Kotelnicy czekają na amatorów dwóch kółek. Każdy może spróbować swoich sił na terenowej hulajnodze Monsterroller i wziąć udział w amatorskich zawodach lub przetestować sprzęt za darmo. Strefa Monster Family to atrakcje dla wszystkich fanów aktywnego wypoczynku i rekreacji – z programem animacji i konkursami z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania. Partnerem zawodów jest „Każda puszka cenna” – akcja stworzona dla edukacji w zakresie recyklingu i odpowiedzialnego podejścia do segregacji odpadów. Szukajcie Zielonej Strefy z rodzinnym torem przeszkód na hulajnogach górskich, darmowymi napojami oraz dedykowanymi pojemnikami na puszki aluminiowe. Przyłączcie się do inicjatywy, aby wspólnie robić dobro, dla naszej planety.

Strefę edukacyjną “Bezpiecznie na dwóch kółkach i nad wodą” przygotowała też Komenda Policji w Bukowinie Tatrzańskiej oraz Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Akcja ma na celu zwiększenie świadomości w zakresie uprawiania bezpiecznego sportu i rekreacji podczas wakacyjnego wypoczynku, przestrzegania zasad ruchu drogowego, a w szczególności promowanie bezpiecznej jazdy w kasku i podstaw z udzielania pierwszej pomocy oraz korzystania z kąpielisk. Misją festiwalu jest edukacja i pomoc poprzez zabawę – znajdzie się tutaj również kreatywny tor rowerowy, wystawa pojazdów z policyjnym radiowozem, motorem i quadem, odwiedzający będą mogli pobrać pamiątkowe odciski palców, a także spotkać się z Ambasadorką festiwalu podinspektor Małgorzatą Sokołowską, prowadzącą blog „Z pamiętnika policjantki”.


W strefie #instafriendly spotkacie Ambasadorów Sport & Fun Festival, osoby znane w świecie sportu i rozrywki, takie jak prezenterka telewizyjna i radiowa, lotniczka Aleksandra Kutz czy znani z programu Googlebox TTV Mateusz „Big Boy” Borowiecki, Kasia i Andrzej Gąsienicowie czy Bliźniaczki Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska.

Scena Sport & Fun Festival to wszystkie barwy muzyki i wakacyjny vibe! Oprócz występów najlepszych DJ’ów wystąpi energetyczny duet – Lupo & Joanna Haltman na skrzypcach elektronicznych oraz Gwiazda wieczoru, jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia znany z muzycznych hitów „Spontan” czy „Adrenalina” – Michał Szczygieł. Z Michałem będziecie mogli zbić piątkę i pstryknąć wspólną fotkę po koncercie.

Do zobaczenia 13 sierpnia w Białce Tatrzańskiej!
www.sportfunfestival.pl

Organizatorem imprezy jest rhSPORT. Sponsor Główny: Hotel Bania, Kotelnica Białczańska. Patronat Honorowy: Wójt Gminy Bukowina Tatrzańska. Sponsorzy: Pensjonat pod Kotelnicą, Alpine Pro Polska, Terma Bania, Hotel i Restauracja Litworowy Staw. Partnerzy: Każda Puszka Cenna, Komenda Policji w Bukowinie Tatrzańskiej, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, Tatry Super Ski, Hotel Górski, Supersnow. Patroni medialni: Gazeta Krakowska, Radio Alex, Podhale24.pl, Sportowe Podhale, Podhale Region, I Love Gmina Bukowina Tatrzańska.

No Comment.

Reklama

Partnerzy