Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Sporty walki. Udane zakończenie 2023 roku zawodników NKSW Hoły Team

Dnia: wtorek 12 grudnia 2023, Autor: Maciej Zubek

Dwóch reprezentantów Nowotarskiego Klubu Sportów Walki Hoły Team Krzysztof Pitoń i Daniel Smok wystąpiło w miniony weekend na gali zawodowej MMA w Kielcach. Towarzyszyli im trenerzy Wojciech Hoły i Sebastian Chmielarczyk oraz wiceprezes klubu Sylwia Hoły.

– Mamy przyjemność drugi raz walczyć dla tej federacji, która bardzo prężnie sie rozwija. Robią naprawde piękne widowisko, a na trybunach zasiada zawsze komplet widzów. Super klimat. Nawet nowotarscy wielbiciele sportów uderzanych zjawili sie w hali, za co bardzo dziękujemy – podkreśla Wojciech Hoły.

Zarówno Pitoń jak i Smok mierzyli się z reprezentantami gospodarzy. Oba pojedynki dostarczyły olbrzymich emocji i stały na wysokim sportowym poziomie. Oba rozegrały się na pełnym dystansie. Pitoń – który w drugiej i trzeciej rundzie obalił swojego rywala – decyzją sędziów zwyciężył na punkty. Za to zaledwie 18 letni Smok, także przez wskazanie sędziów, musiał uznać wyższość przeciwnika

Jesteśmy bardzo dumni z naszych podopiecznych, którzy świetnie sie rozwijają, ciężko trenują i odnoszą nielada sukcesy zarówno w amatorce jak w zawodowstwie. Wspólnie z drugim trenerem Sebastianem oraz całym naszym teamem dziękujemy prywatnym firmom za pomoc i to, że mimo tych ciężkich czasów , wspierają nas podczas przygotowań. Nasz klub cały czas pnie sie do góry, rozwija się, szkoli sporo młodzieży i cieszy sie poważaniem w całej Polsce. Dziękujemy władzom miasta, które w miarę możliwości pomagją pojedynczym naszym zawodnikom. Podziękowania też dla dyrekcji MCSiR za współpracę, która układa się bardzo dobrze i dla wszystkich pozostałych naszych sponsorów i partnerów – podkreśla Hoły.

Po powrocie z Kielc w restauracji “Dziki Byk” odbyło się klubowe wigilijne spotkanie.

– Ukłony w stronę właścicieli restauracji, którzy też bardzo nas wspierają. Plany na najbliższy rok są bardzo ambitne. Już w styczniu mega pojedynek z naszym udziałem na antenach telewizji ogólnodostepnej. Więcej zdradzimy wkrótce. Korzystając z okazji składamy wszystkim najlepsze życzenia, zdrowych, wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń w 2024 roku – dodaje Hoły.

No Comment.

Reklama

Partnerzy