Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Straszydło na nowotarskim na rynku

Dnia: czwartek 24 listopada 2022, Autor: Maciej Zubek

Na rynku w Nowym Targu od 2012 roku znajduje się telebim wmurowany w płytę rynku. Powstał przy okazji licznych remontów centrum miasta i w pierwszej wersji miał służyć do organizacji m.in. Kina Letniego.

Okazało się jednak – tuż po zakupie – że ten model nie nadaje się do tego typu emisji i służyć może jedynie jako świetlna tablica reklamowa.

Od dłuższego czasu telebim nie działa i – jak podkreślają mieszkańcy, którzy interweniowali w tej sprawie w Urzędzie Miasta – tylko szpeci nowotarski rynek.

Telebim jest własnością Urzędu Miasta Nowy Targ, faktycznie od dłuższego czasu nie działa. Nie pomagały również liczne naprawy. Ekspertyza przeprowadzona na zlecenie Miejskiego Zakładu Gospodarczego Zieleni i Rekreacji w Nowym Targu wykazała, że telebim nie nadaje się do dalszego użytku – wyjaśnia Zbigniewem Strama, sekretarz miasta Nowy Targ, który przyznał że telebim wkrótce zniknie z płyty rynku.

Części nadające się do wykorzystania, jak podstawa i rama, zostaną przeniesione na teren Zakładu Zieleni obok lodowiska, reszta będzie zutylizowana.

Tekst: ACH, mz .

No Comment.

Reklama

Partnerzy