Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Strategia rozwoju Gminy Raba Wyżna – spotkanie konsultacyjne

Dnia: piątek 1 września 2023, Autor: Redaktor

W Rabie Wyżnej rozpoczęto działania związane z opracowaniem nowej Strategii Rozwoju Gminy Raba Wyżna do 2030 roku. Dedykowane prace polegać będą na kompleksowej diagnozie społecznej, gospodarczej i przestrzennej gminy, a następnie identyfikacji celów i zadań, mających zapewnić długofalowy i zrównoważony rozwój oraz realizację aspiracji naszej wspólnoty lokalnej.

Prace nad Strategią Rozwoju Gminy Raba Wyżna do 2030 roku będą prowadzone w sposób partycypacyjny. Do zespołu roboczego odpowiedzialnego za wypracowanie założeń dokumentu zaproszeni są przedstawiciele środowisk lokalnych. Jednocześnie cały proces będzie prowadzony w oparciu o znowelizowane przepisy, które szczegółowo określają procedurę opracowania, jak również zawartość merytoryczną dokumentu. Prace będą moderowali i wspomagali eksperci zewnętrzni, reprezentujący FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji z Krakowa.

Przedstawiciele Gminy zapraszają do udziału w pracach nad Strategią Rozwoju Gminy Raba Wyżna do 2030 roku. Najbliższe spotkanie konsultacyjne odbędzie się w dniu 07 września (czwartek) o godz. 12:00 w Sali widowiskowej Ośrodka Kultury (remiza OSP) w miejscowości Raba Wyżna.

rabawyzna.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy