Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – dyżury eksperta ZUS dla przedsiębiorców z naszego regionu

Dnia: czwartek 16 listopada 2023, Autor: Redaktor

Od jutra ruszają dyżury eksperta ZUS dla przedsiębiorców z regionu Limanowej, Gorlic, Nowego Targu, Zakopanego i Nowego Sącza. Ekspert doradzi na jaką pomoc z ZUS może liczyć przedsiębiorca, który ma trudności z płynnością finansową.

Natomiast we wtorek (21 listopada) będzie można dowiedzieć się z jakich ulg i preferencji skorzysta osoba, która rozpoczyna prowadzenie działalności gospodarczej. Dyżury organizuje oddział ZUS w Nowym Sączu.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to globalna inicjatywa, mającą na celu promowanie idei „bycia przedsiębiorczym”, w szczególności wśród młodych ludzi. Co roku eksperci ZUS angażują się w to przedsięwzięcie dzieląc się wiedzą dotyczącą ubezpieczeń społecznych, która jest niezbędna przy prowadzeniu własnego biznesu. W tym roku przygotowano następujące dyżury telefoniczne:

·        w piątek (17 listopada) – „Jesteś przedsiębiorcą i masz trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej? Dowiedz się więcej na temat odroczenia terminu płatności składek, układu ratalnego oraz umorzenia należności.”

·        we wtorek (21 listopada) – „Pakiet przedsiębiorcy rozpoczynającego działalność gospodarczą: Ulga na start, „mały ZUS plus”, preferencyjne składki, działalność nieewidencjonowana. Jakie są warunki, uprawnienia, skutki.”

Dyżury odbędą się w godzinach 10.00 – 12.00 pod numer telefonu 18 449-85-45.

mat. nadesłane

No Comment.

Reklama

Partnerzy