Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Szanowni Mieszkańcy Nowego Targu, mojego Miasta!

Dnia: piątek 5 kwietnia 2024, Autor: Maciej Zubek

Decydując się na start w wyborach do Rady Miasta w 2018 roku, kierowałem się pewnym ideałem pracy samorządowca, który opierał się na przekonaniu, że najważniejszym zadaniem osoby zasiadającej w tej Radzie jest służyć mieszkańcom.

Minęła bieżąca kadencja – być może najdłuższa w historii samorządu – która utwierdziła mnie w przekonaniu, że decyzja była słuszna. Pomimo wielu przeciwności, zawsze kierowałem się zasadą, że najważniejsze jest dobro mieszkańców i zdrowy rozsądek. Jednocześnie starałem się utrzymać odpowiedni poziom wypowiedzi i szacunek dla moich rozmówców, pomimo że często nasze stanowiska były rozbieżne.

Teraz gdy stoję w przededniu wyborów na kolejną kadencję nowotarskiego samorządu, czuję odpowiedzialność jaka na mnie spoczywa. Tym większą, że zdecydowałem się kandydować na stanowisko burmistrza Nowego Targu.

Minione kilka miesięcy to czas intensywnych rozmów z wieloma osobami, zarówno tymi, które chciałbym, aby zasiadły w Radzie Miasta, jak i tymi, którzy przekonali mnie do tej odpowiedzialnej decyzji; te rozmowy dały mi wiele wiedzy i motywacji.

Podchodzę z dużym szacunkiem i pokorą do decyzji wyborców, komu oddadzą swój głos. Niezależnie od ich decyzji deklaruję, że w najbliższej kadencji będę zawsze kierował się dobrem moich współobywateli i interesem naszej małej Ojczyzny.

W programie Komitetu Wyborczego Wyborców Razem Nowy Targ nie ma nierealnych obietnic inwestycyjnych czy też działań, które mają nam zjednać wyborców. Są za to realne potrzeby, które zgłosili mieszkańcy i pomysły jak je spełnić. Ja zaś jedno mogę obiecać – moja wiedza i serce będzie tu, w Nowym Targu i będzie służyć jego mieszkańcom.

7 kwietnia – WYBORY – Bądźmy Razem!

Pozdrawiam – Bartłomiej Garbacz

No Comment.

Reklama

Partnerzy