Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Szarotka z szansą na 12 tytuł Mistrza Polski

Dnia: niedziela 3 kwietnia 2022, Autor: Maciej Zubek

Unihokeiści Szarotki Nowy Targ w półfinale rozgrywek o mistrzostwo ekstraklasy seniorów wyeliminowali Olimpię Łochów.

Nowotarżanie rywalizację zakończyli w dwóch meczach. Przed tygodniem w Łochowie zwyciężyli 4:3, a wczoraj już we własnej hali wygrali 4:1.

Cieszymy się, że udało nam się awansować do finału. Pierwsze, wyjazdowe spotkanie rozegraliśmy tylko na dwie piątki. Zagraliśmy dobrze w obronie, jednak brakowało nam skuteczności w ataku i przez to w końcówce sami sobie sprezentowaliśmy małą nerwówkę. Mecz rewanżowy rozpoczął się dla nas dużo lepiej, jednak znowu brakowało nam skuteczności, szczególnie grając w przewadze. Drużyna pokazała charakter i gdy wydawało się, że rywal łapie kontakt, odpowiedzieliśmy kolejnymi bramkami. Świetnie w obu meczach spisywał się nasz bramkarz Wojciech Komperda – ocenił oba mecze, gracz Szarotki Łukasz Widurski.

W finale Szarotka zagra z obrońcą tytuł drużyną Bankówki Zielonka. Rywalizacja toczyć się będzi do 3 wygranych. Pierwsze dwa mecze w Zielonce, trzeci i ewentualnie czwarty w Nowym Targu i przy remisie po 4 meczach, 5 decydujące spotkanie ponownie zostanie rozegrane w Zielonce.

Start finałowej batalii w weekend 23-24 kwietnia.

No Comment.

Reklama

Partnerzy