Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Szkółce Piłkarskiej Huraganu Waksmund „stuknęły” 3 lata

Dnia: środa 1 listopada 2023, Autor: Maciej Zubek

To jedna z najprężniej działających szkółek piłkarskich na Podhalu. Dzisiaj zrzesza w swoich szeregach już 110 zawodniczek i zawodników w kategoriach wiekowych i zatrudnia 4 wykwalifikowanych szkoleniowców.

Reprezentanci Szkółki Piłkarskiej Młody Huragan regularnie występują w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Podhalański Podokręg Piłki Nożnej, a także uczestniczą w turniejach o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim.

Po 3 latach funkcjonowania Akademii mogę śmiało stwierdzić, że o Huraganie mówi się znowu dużo i w dobrych słowach – podkreśla Jakub Mroszczak trener i jeden z założycieli Szkółki Piłkarskiej Młody HuraganZbudowaliśmy grupy młodzieżowe, które są równorzędnym rywalem dla większości drużyn na Podhalu, a i na turniejach z udziałem drużyn z całej Polski również dajemy radę. Dzięki świetnej współpracy z dyrekcją Szkoły Podstawowej, oraz ludzi z zarządu Huraganu, mamy zawsze do dyspozycji Salę, Orlika, oraz dwa świetnie przygotowane boiska trawiaste.

Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim osobą dzięki którym mamy tak dobre warunki do uprawiania sportu w Waksmundzie – dodaje Mroszczak, który nie kryje ambitnych planów związanych z dalszym rozwojem szkółki: – Jestem bardzo szczęśliwy, że razem z ilościom idzie również jakość i nasi zawodnicy bardzo dobrze się rozwijają. Wpływ ma na to fakt, że dzięki możliwości gry w dwóch grupach wiekowych a także treningom indywidualnych część chłopaków ma możliwość zrobienia 5-6 jednostek treningowych w Tygodniu co jak na taki mały klub jak nasz jest naprawdę dobrym wynikiem. Jeśli chodzi o plany na przyszłość to naszym celem jest wprowadzenie jak największych ilości zawodników na poziom seniorski. Marzy nam się żeby Huragan opierał się na wychowankach naszego klubu – kończy Mroszczak.

Szkółka Piłkarska Huragan cały czas prowadzi nabór w rocznikach od 2019 do 2007

Informacje pod nr telefonu: 516297933

No Comment.

Reklama

Partnerzy