Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Szwedzki bramkarz odejdzie z Podhala?

Dnia: poniedziałek 17 października 2022, Autor: Maciej Zubek

Nie wiedzie się w ostatnich meczach hokeistom Tauron Podhala Nowy Targ. Jakby tego było mało – chęć odejścia z drużyny „Szarotek” wyraził bramkarz Kevin Lindskoug, który ma oferty z innych klubów.

Nowotarżanie przegrali ostatnie pięć meczów a zdobyli w nich tylko cztery bramki. Lindskoug był w większości meczów podporą swojej drużyny. W sumie rozegrał 10 meczów i broni ze skutecznością oscylującą w granicach 91,9 procent. Do tej pory obronił aż 333 strzały.

Szwedzki bramkarz jest rozczarowany poziomem drużyny i wyraził chęć odejścia z klubu. Ma opcję gry w Szwecji, ale rozważyłby też pozostanie w Polsce. Mógłby bowiem zastąpić kontuzjowanego Linusa Lundina w ekipie Re-Plast Unii Oświęcim.

Wszystko wyjaśni się we wtorek lub w środę. Chcielibyśmy aby został, ale rozumiemy jego postawę – wyjaśnił Zdzisław Zaręba, prezes MMKS Podhale Nowy Targ, będącego większościowym udziałowcem spółki KH Podhale. Szefostwo klubu nie wyklucza, że pożegna się z kolejnymi zawodnikami, którzy nie spełniają pokładanych w nich nadziei – prezes MMKS Podhale, Zdzisław Zaręba.

Z naszych informacji wynika, że pod lupą znaleźli się napastnik Patrik Frič (12 meczów, 2 bramki i 2 asysty) i obrońca Tomáš Jelínek (8 meczów, bez punktów).

źródło: hokej.net

No Comment.

Reklama

Partnerzy