Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Tatrzańscy policjanci zatrzymali 10 poszukiwanych osób!

Dnia: poniedziałek 25 marca 2024, Autor: Maciej Zubek

Tatrzańscy policjanci w miniony tygodniu ujawnili i zatrzymali dziesięć poszukiwanych przez organy ścigania osób. W tym troje na podstawie listu gończego.

W minioną niedzielę na ul. Krupówki w Zakopanem policjanci zatrzymali 26-latka z powiatu tatrzańskiego poszukiwanego na podstawie listu gończego. Mężczyzna najbliższe 130 dni spędzi w zakładzie karnym. Kolejny poszukiwany listem gończym zatrzymany został w miniony piątek w Kościelisku. Kryminalni ustalili, gdzie ukrywa się 34-letni mieszkaniec powiatu tatrzańskiego, a następnie dokonali jego zatrzymania. Trzeci z poszukiwanych listem gończym zatrzymany został przez policjantów we czwartek na osiedlu Jaszczurówka w Zakopanem. Zatrzymany trafi do aresztu na najbliższe 2 miesiące i 17 dni. Pozostałe osoby poszukiwane były nakazami doprowadzenia lub w celu ustalenia ich aktualnego miejsca pobytu.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

źródło: KPP Zakopane/asp.szt. Roman Wieczorek

No Comment.

Reklama

Partnerzy