Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Tatrzańscy policjanci zatrzymali 3 poszukiwanych mężczyzn

Dnia: poniedziałek 12 lutego 2024, Autor: Redaktor

Policjanci w miniony weekend zatrzymali trzy poszukiwane osoby w tym dwie poszukiwane na podstawie listu gończego. Jest to efekt podejmowanych przez tatrzańskich policjantów działań poszukiwawczych poprzedzonych żmudną pracą w terenie.

W piątek tj. 9 lutego br. kryminalni realizując swoje zadania ustalili, gdzie ukrywa się poszukiwany. Wkrótce potem w centrum Zakopanego dokonali zatrzymania całkowicie zaskoczonego 33-latka pochodzącego z powiatu tatrzańskiego. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie listu gończego celem doprowadzenia do więzienia wydanego przez Sąd Rejonowy w Zakopanem. Kolejna osoba poszukiwana listem gończym została zatrzymana przez dzielnicowych. 32-latek zamieszkujący czasowo w Zakopanem wpadł podczas policyjnych działań na osiedlu Guty w Zakopanem. Mężczyzna musi odbyć karę 30 dni aresztu. Trzeci z poszukiwanych zatrzymany został w sobotę 10 lutego br. na ul. Kościuszki w Zakopanem. Policjanci OPP Kraków zatrzymali tam 43-letniego mężczyznę, który poszukiwany był celem ustalenia aktualnego miejsca pobytu.

Policjanci w niedzielę pomogli również w odnalezieniu opiekunów młodego mężczyzny niezdolnego do samodzielnej egzystencji, który zagubił się na Krupówkach. Po kilkunastu minutach sprawa znalazła szczęśliwy finał. Podczas tegorocznych ferii często dochodzi do zagubienia się dzieci i dorosłych w tłumie turystów. Uważajmy na osoby pozostające pod naszą opieką.

PolicjaZakopane/facebook

No Comment.

Reklama

Partnerzy