Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Tatrzańscy policjanci zatrzymali troje poszukiwanych

Dnia: wtorek 21 listopada 2023, Autor: Redaktor

Tatrzańscy policjanci tylko w miniony weekend na terenie powiatu tatrzańskiego zatrzymali troje poszukiwanych. Jeden był ścigany był listem gończym. Wpadł podczas interwencji.

Tatrzańscy policjanci w miniony weekend ujawnili i zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez organy ścigania. W tym jedną na podstawie listu gończego. Ustalili również miejsce w którym przebywała zaginiona kobieta. Pierwszy z poszukiwanych wpadł w Zakopanem w piątek popołudniu na ulicy Szkolnej w Zakopanem. Policjanci zatrzymali tam 39-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawiania wolności. Również w piątek policjanci ustalili miejsce pobytu kobiety, która poszukiwana była w związku z zawiadomieniem o jej zaginięciu. 50-latkę pochodzącą z powiatu bocheńskiego policjanci ujawnili na ul. Chramcówki w Zakopanem.

Trzecią poszukiwaną osobę policjanci zatrzymali w niedzielę w Kościelisku. Po godzinie 16 policjantów wezwano do jednej z restauracji gdzie pobudzony i agresywny mężczyzna awanturował się z personelem. Podczas legitymowania okazało się, że 25-latek z województwa kujawsko-pomorskiego poszukiwany jest na podstawie listu gończego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Policja Zakopane/facebook

No Comment.

Reklama

Partnerzy