Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Tenis Tatra Cup już 17 września

Dnia: środa 7 września 2022, Autor: Maciej Zubek

Turniej „Tenis Tatra Cup” i towarzyszące mu strefy tenisowej aktywności dla najmłodszych – sobota 17 września na kortach Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. To z pewnością wielka atrakcja dla młodych adeptów tenisa ziemnego.

Rozgrywki singlowe przewidziano dla poszczególnych kategorii wiekowych z roczników od 2013 do 2015, a dla młodszych dzieci przewidziano udział w strefach tenisowych aktywności. Dzięki temu możliwe będzie zaliczenie pierwszego tenisowego szlifu, skorzystanie z fachowych porad instruktorów i trenerów czy uczestnictwo w ciekawych grach i zabawach ruchowych, oczywiście z przewodnimi motywami tenisowymi.

Turniej odbędzie się na czterech nowych kortach tenisowych z nawierzchnią ceglaną w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem. Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Promocji Sportu, Rekreacji i Aktywności Fizycznej „Flow”, a imprezę dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Mecze w ramach „Tenis Tatra Cup” w Zakopanem rozpoczną się w sobotę, 17 września o godzinie 9:00. Już godzinę później ruszą ogólnodostępne strefy tenisowych aktywności. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostaną okolicznościowe medale oraz atrakcyjne upominki rzeczowe. Patronat honorowy nad imprezą objął Polski Związek Tenisowy.

No Comment.

Reklama

Partnerzy