Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Tomek kończy udział w You Can Dance i bardzo dziękuje wszystkim, którzy go wspierali

Dnia: sobota 4 marca 2023, Autor: Maciej Zubek

Tomasz Liszka – nasz mody góral z Nowego Targu – znalazł się w „Diamentowej Dziesiątce” finalistów i po raz kolejny zatańczył w ostatni piątek na legendarnej scenie You Can Dance Nowa Generacja2.

Tomek i Wiktoria zatańczyli tym razem do przepięknej choreografii przygotowanej dla nich przez Jakuba Prusa. Choreografia była w stylu modern, a jej tematem był strach, którym była w tańcu Wiktoria, a Tomek był w roli chłopca, który z nim walczył. Nasz młody, dzielny i świarny Góral świetnie poradził sobie ze strachem, jak również nowym stylem tańca jakim jest modern, gdyż na co dzień tańczy taniec towarzyski.

Wiktoria i Tomek otrzymali pozytywne opinie od jurorów i wskazówki. Ida Nowakowska zwracając się do Tomka powiedziała: „Wielkie brawa za odwagę, za to że słuchasz, naśladujesz i przyjmujesz uwagi jurorów, bo naprawdę widać wielkie postępy”. Agustin Egurrola pochwalił Tomka za partnerowania. Katarzyna Cichopek podsumowała ich występ mówiąc, że strach ma wielkie oczy, a ale nie dla Wiktorii i Tomka, bo dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Powiedziała, że byli fantastyczni, a to co wytańczyli było „niebezpiecznie dobre” i żałuję, że tak szybko minęło.

Jeden z prowadzących Natan witając naszych utalentowanych tancerzy na back stage powiedział: „Modern w wykonaniu Wiktorii i Tomka był przerażająco dobry”. Niestety nasz duet doskonały Wiktorii i Tomka, jak określiła ich Edyta Herbuś, został decyzją jury rozdzielony.

Przewodniczący jury Agustin Egurrola rozpoczynając ogłaszanie wyników bardzo podziękował Tomkowi, Mykycie i Miłoszowi za zatańczone solówki. Podkreślił, że pokazali w nich, że naprawdę mają talent. Powiedział, że ich wybór był ogromnie, ale to ogromnie trudny, ale ostatecznie jury zdecydowało, że tym razem program opuści Tomek.

Tak więc nasz „Diamentowy Janosik” z Podhala musiał pożegnać się w miniony piątek z legendarną sceną You Can Dance Nowa Generacja 2.

Edyta Herbuś żegnając Tomka na scenie powiedziała do niego: „To jest wielki początek niesamowitej przygody jaka jest jeszcze przed Tobą. Nie ma drugiego takiego tancerza jak Ty. Jesteś absolutnie niepowtarzalny.”

Tomek wraz z rodzicami bardzo dziękuje wszystkim którzy go wspierali. Dziękuje wspaniałej Publiczności za każdy oddany głos, każde życzliwe słowo, każdą okazaną pomoc, której nie widać a telewizji, a która była nieoceniona w tym bardzo intensywnym czasie.

Szczególne podziękowania dla trenera Pana Emila Nowaka z Studia Tańca Cubana Nowy Targ, który odkrył talent taneczny u Tomka i na co dzień go rozwija. Dziękujemy wspaniałej partnerce Lenie Wielkiewicz, z która na dzień trenuje, i z którą mógł pięknie zaprezentować się na castingu.

Tomek powiedział, że w You Can Dance dowiedział się jednej ważnej rzeczy: „że z dnia na dzień można zmieniać style i po prostu dobrze się tym bawić”. To było możliwe dzięki choreografom i uzdolnionej partnerce Wiktorii Nakielskiej, której Tomek bardzo dziękuję za współpracę. Jest mu niezmiernie miło, że mógł ją poznać oraz cieszy się, że wzajemnie mogli się uczyć i rozwijać, a przy tym tworzyć niesamowite występy w duetach.

No Comment.

Reklama

Partnerzy