Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Trwają prace remontowe budynku remizy OSP w Hubie

Dnia: niedziela 29 października 2023, Autor: Redaktor

Trwają prace remontowe pomieszczeń w budynku remizy OSP w Hubie. Prace remontowe są możliwe dzięki pozyskanemu dofinansowaniu w wysokości 30 000 zł ze środków Województwa Małopolskiego.

Zakres prac obejmuje m.in wykonanie schodów żelbetowych na klatce schodowej, prace elektryczne związane z wymianą instalacji i skrzynki rozdzielczej, prace hydrauliczne, prace monterskie grzejników baterii umywalkowych i zlewozmywaków oraz prace gipsowo-malarskie zarówno na klatce schodowej, jak i w pomieszczeniu socjalnym.

W czerwcu br. została podpisana umowa pomiędzy Gminą Czorsztyn, reprezentowaną przez Tadeusza Wacha, Wójta Gminy Czorsztyn, a Łukaszem Smółką, Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego, reprezentującym Województwo Małopolskie i Anną Glixelli – Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w sprawie udzielenia pomocy finansowej dla gmin z przeznaczeniem dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Małopolski. 

Sejmik Województwa Małopolskiego na podstawie uchwały nr LXVI/983/2023 z dnia 24 kwietnia 2023 r. wyraził zgodę na udzielenie dotacji celowej gminom z terenu Małopolski na dofinansowanie zadania pn. „Małopolskie OSP 2023”.

czorsztyn.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy