Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Trzech reprezentantów Podhala w plebiscycie PS na Najlepszego Sportowca 2023 roku!

Dnia: czwartek 16 listopada 2023, Autor: Maciej Zubek

W gronie 20 nominowanych w 89 już w historii edycji plebiscytu Przeglądu Sportowego znaleźli się skoczek narciarski Dawid Kubacki, snowboardzista Oskar Kwiatkowski oraz hokeista Krystian Dziubiński.

Głosowanie w Plebiscycie trwać będzie do 6. stycznia 2024 roku. Wyniki poznamy podczas tradycyjnej Gali Mistrzów Sportu.

Dawid Kubacki, w 2023 roku potwierdził miano jednego z najlepszych na świecie skoczków narciarskich. Został brązowym medalistą mistrzostw świata w słoweńskiej Planicy, ponadto wygrał sześć konkursów Pucharu Świata, a piętnaście razy stawał na podium.

Oskar Kwiatkowski w 2023 roku zapisał się złotymi głoskami w historii polskiego snowboardu, sięgając po tytuł mistrza świata w gigancie równoległym. W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w tej konkurencji zajął miejsce 3.

Wychowanek nowotarskiego hokeja Krystian Dziubiński, w 2023 roku poprowadził reprezentacje Polski do awansu – po raz pierwszy od ponad 20 lat – na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata Elity. Podczas turnieju Mistrzostw Świata Dywizji IA w Nottingham Dziubiński został najlepszym punktującym.

Pierwszy etap głosowanie w Plebiscycie pozwoli wyłonić spośród nominowanych najlepszą dziesiątkę sportowców.

Można zagłosować poprzez wysłanie kuponu lub kuponów wyciętych z gazety. Kupony będą ukazywać się w “Przeglądzie Sportowym”, wybranych numerach “Faktu” oraz “Fakt TV”. Można oddać głos poprzez stronę internetową https://plebiscyt.przegladsportowy.pl/. Można też za pomocą SMS wysłanego pod numer 7371 (koszt 3,69 zł z VAT).

Pierwszy etap głosowania trwać będzie do 6. styczna. Wówczas w trakcie Gali Mistrzów Sportu rozpocznie się drugi etap, podczas którego będzie można głosować tylko za pomocą sms i tylko na sportowców, którzy znaleźli się w gronie dziesięciu najlepszych

Głosy uzyskane w drugim etapie – a jeden sms to jeden punkt będą doliczane do tych, które dany sportowiec uzbierał już wcześniej.

No Comment.

Reklama

Partnerzy