Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Turniej Piłkarski „Sportowa Natura” w Czarnym Dunajcu

Dnia: niedziela 26 czerwca 2022, Autor: Maciej Zubek

Turniej Piłkarski zorganizowany przez Akademię Piłkarską Wisła Czarny Dunajec w ramach projektu „Sportowa Natura” – odbył się w kategoriach wiekowych skrzat i żak.

Dużo sportowych emocji oraz rywalizacji piłkarskiej towarzyszyły uczestnikom turnieju. Wysoka temperatura i wysokie tempo gry mogło dać odczucie zmęczenie zawodnikom jednakże młodzi adepci piłki nożnej poradzili sobie świetnie. Turniej odbył się bez klasyfikacji końcowej, a celem głównym były gry szkoleniowe , promocja lasów , popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży.

Turniej odbył się w formule „każdy z każdym” – zawodnicy rywalizowali na 4 boiskach równocześnie. W turnieju wzięły drużyny i szkółki piłkarskie z rejonu podhalańskiego.

Na zakończenie turnieju w którym nie brakowało dużo akcji , dryblingów , ładnych bramek , interwencji bramkarskich odbyła się ceremonia zakończenia gdzie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dedykowany medal specjalnie przygotowany na to wydarzenie. W drużynach zostały przyznane nagrody indywidualne w poszczególnych zespołach.  

Mimo wysokich temperatury zawodnicy spisali się na medal, dużo sportowej rywalizacji i zabawy. Dziękujemy drużynom za udział , rodzicom za doping a zawodnikom za rywalizację – podsumował koordynator turnieju Kamil Lupa

Partnerem wydarzenia były Lasy Państwowe ‘

no images were found

No Comment.

Reklama

Partnerzy