Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Turniej siatkówki plażowej pod Tatrami

Dnia: czwartek 21 lipca 2022, Autor: Anna Zubek

Ruszyły zapisy chętnych do udziału w turnieju siatkówki plażowej „Volleyball Tatra Cup 2022”. Rywalizacja kobiet i mężczyzn w dwuosobowych drużynach, dofinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki, przewidziana została na sobotę 6 sierpnia 2022 roku z wykorzystaniem nowoczesnych obiektów Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem.

Propagowanie aktywnych i prozdrowotnych form spędzania czasu wolnego, popularyzacja gry w siatkówkę plażową, a przez to rywalizacji w myśl zasad fair play, integracja środowiska sportowego i osób zainteresowanych aktywnością fizyczną czy wreszcie promocja sprzyjających temu obiektów – to założenia, które towarzyszą atrakcyjnej formule turnieju „Volleyball Tatra Cup 2022” w Zakopanem, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W siatkarskich zawodach organizowanych w sobotę 6 sierpnia przez Stowarzyszenie Promocji Sportu, Rekreacji i Aktywności Fizycznej „Flow” wystąpią zarówno drużyny żeńskie, jak i męskie. Gwarantuje to duże emocje przy jednoczesnym wysokim poziomie sportowym. Dla tych najlepszych w poszczególnych kategoriach przewidziano puchary oraz wartościowe upominki rzeczowe. Zwycięzcy wyłonieni zostaną w urokliwej wieczornej scenerii, wszak boiska do siatkówki plażowej Centralnego Ośrodka Sportu – Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem dysponują sztucznym oświetleniem, a to umożliwia rozgrywanie meczów do późnych godzin wieczornych. Co istotne, ostateczny system całodziennego turnieju ustalony zostanie po zamknięciu listy zapisów, których dokonanie możliwe jest poprzez wysłanie e-maila z imionami i nazwiskami danego duetu (na adres: sport@flowpro.pl) oraz uiszczenie wpisowego w wysokości 40 zł w terminie do 2 sierpnia br.

Nowoczesne obiekty przeznaczone do siatkówki plażowej otwarte zostały w Zakopanem latem 2020 roku. Odbył się wówczas turniej mikstów, który zgromadził liczne grono uczestników. I choć aura dla zawodników łaskawa nie była, to zgodnie przyznawali, że pod Tatry z przyjemnością powrócą. Okazja nadarza się zatem wyjątkowa, aby aktywnie spędzić jeden z wakacyjnych weekendów.

No Comment.

Reklama

Partnerzy