Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Udana inauguracja Świt Atrans Szaflary

Dnia: poniedziałek 30 października 2023, Autor: Maciej Zubek

Piłkarze ręczni Świt Atrans Szaflary od wygranej rozpoczęli swój drugi sezon w rozgrywkach 3 ligi małopolskiej. Na własnm parkiecie, przy komplecie publiczności szaflarzanie pokonali 32:25 UKS Czwórkę Libiąż.

Dobrze weszliśmy w mecz, bo już od pierwszej minuty budowaliśmy przewagę punktową, ale potem mały przestój w naszej grze sprawił, że rywal nas dogonił i już do końca pierwszej połowy gra toczyła się wedle scenariusza gol za gol. My raziliśmy nieskutecznością. Widać było, że naszym zawodnikom udziela się zdenerwowanie pierwszym meczem sezonu i to w dodatku przed własną publicznością co powodowało, że chcieliśmy go za wszelką cenę wygrać. Tuż przed przerwą udało się nam jednak odskoczyć na dwie bramki Druga połowa już zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu, co przełożyło się na wynik i prowadzenie różnicą kilku bramek. Co prawda znów przytrafił się nam kryzysowy moment, gdzie nasza przewaga zaczęła topnieć, ale potrafiliśmy odpowiednio zareagować. Cieszy fakt, że minuty złapali w tym meczu wszyscy zawodnicy i każdy zdobył gola. Wielkie podziękowania dla naszych kibiców, którzy bardzo nam pomogli obecnością na trybunach i głośnym dopingiem – ocenił grający trener Świt Atrans Szaflary, Adrian Najuch.

Świt Atrans Szaflary – UKS Czwórka Libiąż 32:25 (14:12)

Świt: Weihoning (1), Skwara (7), Najuch (5), Szczerba (3), Paniak (1), Wojcik (1), Prusak (1), A. Kalata (1), Długosz, B. Kalata (5), Adamczyk (4), Dziedzina (3)

fot. Tomasz Pańszczyk

No Comment.

Reklama

Partnerzy