Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Udane występy zawodników NKSW Hoły Team!

Dnia: wtorek 20 lutego 2024, Autor: Maciej Zubek

W miniony weekend klub NKSW TEAM z Nowego Targu zameldował się na zawodach w formule Brazilian Jiu Jitsu NOGI w Gliwicach oraz na Lidze Kickboxingu w formule K1

W sobotę wspólnie z zaprzyjaźniony klubem Alpha Team podopieczni Wojciecha Hołego pojechali na Śląsk. Tam zweryfikowali swoje umiejętności podczas turnieju Copa Silesia. Piotr Leja 85kg w swojej kategorii wagowej miał 16 przeciwników. Po czterech walkach ostatecznie zajął 3 miejsce, zdobywając brązowy medal. Mariusz Wsół z kolei, po 4 pojedynkach w kategorii wagowej – 79kg zajął pierwsze miejsce i na jego szyi zawisł złoty medal!

Na drugi dzień z samego rana kolejni wojownicy z NKSW wyruszyli do Dębicy aby stoczyć walki w formule Kickboxing K1. Młodzi zawodnicy zaprezentowali świetny poziom i wygrali prawie wszystkie pojedynki. Swoje walki zwyciężył Kamil Tylecki, Wiktor Ścisłowicz Sebastian Kwak, Piotr Broźny czyli juniorzy oraz walkę zremisował w kategorii wagowej – 86kg senior Kamil Adaszyńskiego.

– Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym kibicom oraz miastu Nowy Targ jak i naszym partnerom: Dziki Byk, Gorący Potok, klub ADHD, pizzeria Paradise, klub Fitness Factory, klub Kropek Gym, fryzjer Glow Zodiac, Fabryka Reklamy, Studio Graficzne Hoły, Ślimak Tynki – podkreśla Wojciech Hoły.

No Comment.

Reklama

Partnerzy