Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Udane zakończenie, bardzo udanego roku przez juniorów NKP Podhala.

Dnia: poniedziałek 20 grudnia 2021, Autor: Maciej Zubek

Optymistycznie zakończyli 2021 rok juniorzy Podhala Nowy Targ. Podopieczni Grzegorza Hajnosa i Sebastiana Świerzbińskiego wygrali 5:3 wyjazdowy mecz kontrolny z reprezentantem Centralnej Ligi Juniorów – Górnikiem Zabrze.

Po dwa gole zdobyli w tym spotkaniu dla Podhala Wojciech Ustupski oraz jeden z zawodników testowanych, a piątego gola dołożył Kornel Krzyżak.

– Ten mecz był podsumowaniem naszej prawie trzy tygodniowej pracy. Chcieliśmy zweryfikować w meczu z mocnym rywalem w jakim miejscu jesteśmy. Od pierwszego dnia kładę nacisk, aby moi piłkarze uczyli się wygrywać! Niezależnie czy gramy mecz mistrzowski czy sparing. Chcemy wygrywać i zawsze narzucać swoje warunki. Tak więc cel został zrealizowany. Mocno skupiliśmy się na grze w defensywie i ataku szybkim. Wierzę, że jak zagramy z Górnikiem za kilka miesięcy to my będziemy prowadzić grę w dużo większym wymiarze, ale na to trzeba czasu – ocenił trener Grzegorz Hajnos, który bardzo pozytywnie ocenia pierwsze tygodnie swojej pracy z zespołem. – Widzę, że trafiłem na grupę bardzo ambitnych piłkarzy, zdeterminowanych do zrobienia czegoś wielkiego. Podobnie do sprawy podchodzi Zarząd, który bardzo poważnie traktuje tą drużynę. Bardzo się cieszę, że moim asystentem jest Sebastian Świerzbiński, ponieważ to genialny fachowiec. Mamy bardzo podobne spojrzenie na piłkę. Jestem pełen optymizmu i wierzę, że z tą drużyną stworzymy coś wyjątkowego!

Teraz trenerów i piłkarzy czeka kilka tygodni przerwy. Przygotowania do rundy wiosennej, w której nowotarżanie rywalizować będą w lidze makroregionalnej, rozpoczną się początkiem stycznia.

 Korzystając z okazji, jako drużyna życzymy w

No Comment.

Reklama

Partnerzy