Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Ukrainka odzyskała cały swój majątek

Dnia: wtorek 15 marca 2022, Autor: Maciej Zubek

Uchodźcy z Ukrainy mieszkający w OW Dafne pomogli w ustaleniu kobiety, która straciła cały majątek jaki zdołała wywieźć z Ukrainy

We wtorek wieczorem policjanci z Zakopanego dostali zgłoszenie o odnalezionym w centrum Zakopanego portfelu wraz z dokumentami i znaczną ilością gotówki w różnych walutach. Był to portfel należący do kobiety, obywatelki Ukrainy. Zawartość wskazywała, że mógł należeć do osoby, która zabrała ze sobą cały dobytek i najprawdopodobniej schroniła się w powiecie tatrzańskim. Policjanci zabezpieczyli portfel i o pomoc w ustaleniu jego właściciela zwrócili się do mieszkańców OW Dafne z Ukrainy, którzy znaleźli tam schronienie.

Sprawa zainteresowała szczególnie kobiety, a one już po chwili wytypowały kto może być jego właścicielem. Po kilkunastu minutach udało się nawiązać kontakt z pokrzywdzoną odnajdując jej profil w mediach społecznościowych. Policjanci pojechali pod wskazany adres i przekazali kobiecie portfel z całą jego zawartością. Dzięki okazanej pomocy sprawa bardzo szybko znalazła szczęśliwe zakończenie.

R.W.

czesio 16.03.2022
| |

…i niech mi teraz ktś powie, że POLACY to….coś tam….
 

Jogi 17.03.2022
| |

ciekawe czemu sama się nie zgłosiła na polska policję ? Czy aby na pewno te pieniądze były uczciwie zarobione ? Cos mi tutaj nie pasuje.

Reklama

Partnerzy