Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

W Kluszkowcach i w Maniowach powstaną EKOPRACOWNIE

Dnia: środa 23 sierpnia 2023, Autor: Redaktor

W Kluczkowcach oraz w Maniowach powstaną ekopracownie. Celem działań jest zwiększenie świadomości ekologicznej i działania edukacyjne z zakresu ochrony środowiska.

Gmina Czorsztyn informuje o podpisaniu umowy-dotacji pomiędzy Gminą Czorsztyn, reprezentowaną przez Tadeusza Wacha, Wójta Gminy Czorsztyn, a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, reprezentowanym przez Małgorzatę Sikorę, Zastępcę Prezesa Zarządu i Roberta Bażela, Dyrektora Departamentu Pożyczek i Dotacji. Umowa dotyczy dofinansowania zadania pn. „Utworzenie ekopracowni w Szkole Podstawowej im Wł. Orkana w Maniowach”

Umowa na kwotę 62 500,00 zł dotyczy realizacji projektu w obszarze tematycznym „odnawialne źródła energii i efektywność energetyczna”. Ekopracownia dofinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kwocie 62 500,00 zł.

Kolejna umowa-dotacja została podpisan pomiędzy Gminą Czoarsztyn, reprezentowaną przez Tadeusza Wacha, Wójta Gminy Czorsztyn, a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, reprezentowanym przez Małgorzatę Sikorę, Zastępcę Prezesa Zarządu i Roberta Bażela, Dyrektora Departamentu Pożyczek i Dotacji. Umowa dotyczy dofinansowania zadania pn. „Utworzenie ekopracowni w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kluszkowcach”.

Umowa na kwotę 49 400,00 zł dotyczy realizacji projektu w obszarze tematycznym „ochrona środowiska, gospodarka wodna i zrównoważony rozwój. Ekopracownia dofinansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kwocie 49 400,00 zł.

Działania edukacyjne będą zrealizowane do końca tego roku.

czorsztyn.pl/fot.gov.pl

No Comment.

Reklama

Partnerzy