W sobotę jubileuszowa edycja Memoriału im. Przemka Radoły w Rabie Wyżnej

Dnia: wtorek 5 lipca 2022, Autor: Maciej Zubek

Już po raz 10 rodzina, znajomi i przyjaciele zmarłego w 2013 roku Przemka Radoły uczczą jego pamięć.

Memoriał to już tradycyjnie szereg wydarzeń sportowych. Obędą się turnieje w trzech dyscyplinach: koszykówki, piłki nożnej oraz siatkówki plażowej.

TURNIEJ KOSZYKÓWKI

Organizator: Wojciech Pęksa

Wpisowe: 100 zł od drużyny (w tym 1 ciepły posiłek + woda lub piwo )

Początek: godzina 10

System rozgrywek : składy trzy osobowe. Formuła rozgrywek uzależniona od ilości drużyn w turnieju Zgłoszenia: w prywatnej wiadomości do Wojciecha Pęksy lub pod numerem tel. 514893801

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Organizatorzy: Robert Teper, Jakub Cempa , Damian Radoła, Sebastian Radoła

Wpisowe: 200 zł od drużyny (w tym 1 ciepły posiłek + woda lub piwo )

Początek: godzina10:00

System rozgrywek: drużyny: 5 zawodników + bramkarz. Gramy dwie połowy po 10 minut . Przerwa jedna minuta – Potwierdzenie udziału do piątku 8 lipca (maksymalnie do godziny 10:00 ). Formuła rozgrywek uzależniona od ilości drużyn w turnieju

Zgłoszenia w prywatnej wiadomości do Jakuba Cempy lub Roberta Tepra. Nr tel 51478720

SIATKÓWKA PLAŻOWA (MIKSTY)

Organizatorzy: Bartosz Bogdał, Dorota Hudomięt

Wpisowe: 120 zł od drużyny (w tym 1 ciepły posiłek + woda lub piwo )

Początek: godzina 8:30

System rozgrywek: 8 drużyn , dwie grupy -> półfinał -> finały . Gramy do 2 wygranych setów, każdy set do 21 punktów na przewagi + ewentualny tie -break do 15 punktów – Rozpiska turniejowa zostanie ogłoszona najpóźniej dzień przed turniejem.

Po zakończeniu wszystkich zmagań zawodników odbędzie się oficjalne rozdanie nagród. Organizatorzy zapraszają również do wspólnych posiadów, zabawy muzycznej oraz wielu innych atrakcji.

Nie zabraknie również symbolicznego “światełka do nieba”.