Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

W tym roku w Zakopanem tylko dobre eMOCje. Na początek odmieniona „Wiosna jazzowa”

Dnia: wtorek 29 marca 2022, Autor: Maciej Zubek

Gdy czasy na świecie niespokojne, bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy chwili oddechu i dobrych emocji. Pod tym względem Zakopane nigdy nas nie zawiedzie, a dodatkowo w tym roku zaskoczy nowymi propozycjami. Znane od lat imprezy będą inne niż do tej pory.

Wiele wskazuje na to, że wreszcie zostanie ogłoszony koniec pandemii. Wiosna powinna być już wolna od zagrożeń i obostrzeń i pobyt w Zakopanem będzie okazją do nieskrępowanego odpoczynku.

Warto połączyć go z planowanymi tu imprezami. Już teraz polecamy weekend na przełomie kwietnia i maja (30.04 – 2.05.2022). Goście odwiedzający o tej porze Zakopane zachwycą się nie tylko kwitnącymi wówczas krokusami i budzącą się do życia tatrzańską przyrodą.

To właśnie wtedy odbędzie się jeden z najważniejszych festiwali w Polsce, „Wiosna jazzowa”. W tym roku impreza w odświeżonej formule będzie adresowana do szerszej publiczności i z pewnością przyciągnie tysiące fanów.

Takie gwiazdy jak Sławek Uniatowski, czy, wracająca do koncertowania po kilkuletniej przerwie Ewa Bem, zapewnią wspaniałą, muzyczną ucztę nie tylko dla koneserów.

Wydarzenia festiwalowe będą w tym roku bardziej skondensowane. Impreza potrwa krócej niż w latach poprzednich, ale zyska na intensywności wrażeń. Kwietniowo-majowy weekend będzie miał swój unikalny charakter.

Dzięki współpracy z Polskim Radiem – Programem Pierwszym koncerty będą również emitowane na antenie radiowej, a profesjonalny streaming umożliwi transmisję w Internecie.

To wszystko gwarantuje nową, jeszcze lepszą jakość tej uznanej od lat imprezy. „Wiosna Jazzowa” będzie pierwszą z serii wydarzeń, które pomogą w tym roku doświadczać w Zakopanem tylko dobrych emocji.

mat. prasowy

No Comment.

Reklama

Partnerzy