Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

W Wierchach zimą tylko kosmetyka

Dnia: wtorek 4 stycznia 2022, Autor: Maciej Zubek

10 stycznia piłkarze czwartoligowych Wierchów Rabka zaczynają przygotowania do rundy wiosennej. Pierwsze dni będą poświęcone zajęciom indywidualnym. Tydzień później zespół już zacznie wspólne treningi.

Zawodnicy spotykać się będą trzy razy w tygodniu, a weekendy poświęcone będą meczom kontrolnym. Tych zaplanowanych jest siedem. Rabczanie zagrają z Wiślanami Jaśkowice, Sokołem Kocmyrzów, Watrą Białka Tatrzańska, Barciczanką Barcice, Jarmutą Szczawnica, Narożem Juszczyn i najprawdopodobniej z Liderem Włocławek.

Jeżeli chodzi o zmiany kadrowe to te będą raczej kosmetyczne. Z powodów zdrowotnych wiosną raczej nie zobaczymy na boisku Damiana Jaworskiego. Z gry zrezygnował Mateusz Otręba, a zainteresowanie Paskalem Zgierskim zgłosiło Podhale Nowy Targ.

Jeżeli chodzi o wzmocnienia to priorytetem jest środkowy obrońca. Jest już nawet kandydat – ograny w wyższych ligach – z którym prowadzone są rozmowy. Do zespołu dołączy też Przemysław Ptak, wychowanek Wierchów, który ostatnie 3 sezony spędził w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Nowym Targu.

– W okresie przygotowawczym na pewno będziemy się chcieli skupić na udoskonaleniu naszego systemu gry . Priorytetem jest awans do mocnej , jednej 4 ligi. Do tego będzie nam potrzebna dobra stabilna forma. Mamy fajną młoda drużynę z kilkoma doświadczonymi zawodnikami. Chcemy grać efektywnie i efektownie – zapowiada trener Wierchów, Sebastian Świerzbiński.

kiks 4.01.2022
| |

Podhale zgłosiło zainteresowanie zawodnikiem Wierchów,doprawdy?Przecież Wierchy(Podhale2) są farmą Podhala dla ogrywania zawodników.Wszyscy o tym wiedzą oprócz zarzadu…

Reklama

Partnerzy