Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

W wypadku quada poważnie ucierpiały dwie osoby

Dnia: środa 15 czerwca 2022, Autor: Maciej Zubek

We wtorek wieczorem,, około godziny 20:00 do tatrzańskiej policji wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem quada na Gubałówce.

Z przekazanych informacji wynikało, że osoba kierująca quadem z nieznanych przyczyn zjechała nagle z drogi uderzając w drewnianą konstrukcję znajdującą się w pobliżu krawędzi jezdni. W efekcie zderzenia pojazd przewrócił się, a dwie osoby nim jadące upadając na jednię doznały poważnych obrażeń ciała. Bardzo szybko na miejscu wypadku pojawiły się służby ratunkowe, które przystąpiły do udzielania pomocy poszkodowanym.

Poważnie ranni osiemnastolatkowie z powiatu tatrzańskiego zostali przetransportowani do szpitali w Nowym Targu i w Zakopanem. Po pewnym czasie zaczęły docierać pierwsze informacje o ich stanie zdrowia. Wprawdzie doznali licznych złamań i obrażeń wewnętrznych, ale na szczęście ich życiu obecnie nie zagraża niebezpieczeństwo. Poszkodowanym pobrano krew do dalszych badań.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci zakopiańskiej drogówki oraz technik kryminalistyki. Ustalono świadków zdarzenia oraz przeprowadzono oględziny miejsca wypadku. Po ich zakończeniu zniszczony quad zabezpieczono do dalszych badań.

Wszelkie okoliczności i przyczyny tego poważnego zdarzenia będą wyjaśniane w toku policyjnego dochodzenia.

źródło: KPP Zakopane.

No Comment.

Reklama

Partnerzy