Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży – Summer Jump Kids III (art. sponsorowany)

Dnia: niedziela 26 czerwca 2022, Autor: Maciej Zubek

To już III edycja całodniowych zajęć w parku trampolin Jump Planet, dla dzieci w wieku 5-13 lat. W tym roku zaplanowaliśmy 8 turnusów, które będą trwać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 17:00.

Tradycyjnie na uczestników każdego z turnusów, czekają 3 wycieczki do największych atrakcji naszego regionu. Pierwsza z nich, to wizyta w Stadninie Koni w Łopusznej, gdzie dzieciaki zobaczą jak wygląda codzienna opieka nad tymi pięknymi zwierzętami. Poznają ich zwyczaje, sposoby pielęgnacji, ale przede wszystkim, wezmą udział w nauce jazdy konnej. Drugą z wycieczek będzie wyjazd do parku rozrywki Rabkoland w Rabce Zdroju. Mieści się tam wiele atrakcji dla dzieci w różnym wieku, takich jak rollercostery, karuzele, czy parki tematyczne. Trzecią z wycieczek będzie wyjazd do Białki Tatrzańskiej na wodne zabawy i atrakcje kompleksu basenowego Termy Bania.

Główną i integralną częścią naszych campów, będą oczywiście trampoliny. Nasi animatorzy/trenerzy na codziennych zajęciach, będą uczyć od podstaw tajników akrobatyki, począwszy od najprostszych elementów, po te bardziej skomplikowane. Co bardzo ważne, nauka będzie się odbywać w najatrakcyjniejszej dla dzieciaków formie, czyli gier, zabaw oraz konkursów. Oprócz rozwijania sprawności ruchowej, zajmiemy się również kształtowaniem wrażliwości artystycznej dzieci, poprzez różnego rodzaju kreatywne prace plastyczne.

W cenie campu, oprócz stałej opieki, zapewniamy oczywiście pełne wyżywienie, w postaci śniadania, obiadu, przekąsek, owoców oraz napojów. Nowością tej edycji, będzie możliwość sfinansowania półkolonii za pomocą Bonu Turystycznego.

Wszelkie informacje, terminy, ceny i dokumenty znajdziecie na naszej stronie www.jumpplanet.pl/nowy-targ/ w zakładce Wakacyjne zajęcia ruchowe SummerJumpKids.

Zapisy na turnusy poprzez formularz na stronie www, telefonicznie pod numerem 514 899 811, lub na miejscu w parku.

Jeżeli zależy ci na tym, by Twoje dziecko spędziło te wakacje w sposób aktywny, rozwijający i radosny, to zapisz je na jeden z turnusów Summer Jump Kids w Jump Planet Nowy Targ!

No Comment.

Reklama

Partnerzy