Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Warsztaty z Markiem Dragoszem (foto + video)

Dnia: poniedziałek 29 kwietnia 2024, Autor: Maciej Zubek

W sobotę z inicjatywy Mateusza Guzika oraz Szkółki Piłkarskiej Górale odbyły się warsztaty z Markiem Dragoszem.

To m.in. były trenerem Reprezentacji Polski w Amp Futbolu, założyciel „Keepers Foundation” – organizacji charytatywnej niosącej pomoc dzieciom z różnych stron świata – a także organizator licznych imprez charytatywnych i akcji wolontaryjnych.

Tematyką warsztatów były gry i zabawy budujące, integrujące i energetyzujące zespół.

– W dzisiejszym świecie wypełnionym technologią i jak to się ładnie mówi przebodźcowaniem, szalenie istotna jest komunikacja z dzieckiem i wiedza jak zrobić tak by je wspierać w swojej pasji i jednocześnie wychować ich na wartościowych ludzi. – podkreśla Dragosz.

W trakcie warsztatów odbyły się również zajęcia dla rodziców, prowadzone przez psycholog Karinę Bury.

Jako rodzic trójki dzieci, z których dwójka bardzo aktywnie uczestniczy w sporcie, widząc problemy z szeroko pojętą psychologią sportową, postanowiłem że zaangażuję się troszkę w tą tematykę i stąd pomysł na tego typu warsztaty, które są pierwsze, a mam nadzieję że nie ostatnie – zaznaczył Mateusz GuzikZ tego miejsca chciałbym podziękować naszym sponsorom, którzy pomogli nam przy organizacji tych warsztatów, firmie Stopiak Jakobiszyn Biznes Park, firmie Lavard oraz dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 11 za udostępnienie obiektów. Osobne podziękowania dla rodziców i dzieci, za zaangażowanie. Mam nadzieję, że każdy wyniósł z tych warsztatów coś cennego dla siebie – dodał Guzik.

No Comment.

Reklama

Partnerzy