Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Watra na remis ze słowackim 3 ligowcem

Dnia: niedziela 26 lutego 2023, Autor: Maciej Zubek

W kolejnym swoim meczu kontrolnym piłkarze Watry Białka Tatrzańska zremisowali bezbramkową z drużyną MKS Namestovo, która na co dzień występuje w 3 lidze słowackiej.

Watra: Kudła – Eliverton – Sławecki – Fabricio Da Silva- Dudek – Masłowski – Kobylarczyk – Drozd – Styrenczak – Młynarski M – Bigos oraz Lupa, Kobal, Testowany, Franosz

W drużynie Watry wystąpili przymierzani do gry wiosną w jej barwach Mateusz Sławecki oraz Brazylijczyk Fabricio Da Silva.

– Bardzo wartościowa gra. Drużyna gospodarzy od samego początku wyszła na nas wysokim pressingiem i mieliśmy problemy z organizacją gry. Mieli swoje okazje ale na nasze szczęście ich nie wykorzystali. Druga odsłona to całkowicie inna gra w naszym wykonaniu i gra się wyrównała. Zaczęliśmy się utrzymywać przy piłce co dało nam wiele spokoju w organizacji gry a przy lepszej skuteczności mogliśmy zdobyć bramkę. Mamy nad czym pracować po tej grze ale też postawiliśmy się wyżej notowanemu rywalowi i były naprawdę dobre momenty naszej gry które zaprocentują w lidze. Podziękowania dla przedstawicieli drużyny gości za zaproszenie i wartościową grę na wysokim poziomie – ocenił trener Watry Kamil Lupa.

fot. Milan Švába

No Comment.

Reklama

Partnerzy