Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Watra rozpoczęła treningi

Dnia: czwartek 13 lipca 2023, Autor: Maciej Zubek

Beniaminek zbliżających się rozgrywek małopolskiej 4 ligi we wtorek rozpoczął przygotowania do sezonu 2023/2024, a już w piątek czeka go pierwsza gra kontrolna. Na boisku w Krościenku białczanie zagrają z Popradem Muszyna.

Zespół przygotowania rozpoczął pod wodzą Kamila Lupy, który wiosną pełnił rolę grającego trenera. Wszystko jednak wskazuje, że w 4 lidze białczanie będą mieli nowego szkoleniowca. Jak zapewnia prezes Andrzej Rabiański jest kilku kandydatów do tej roli, z którymi toczą się rozmowy.

Jeżeli chodzi o sprawy kadrowe to w nowym sezonie barw Watry nie będą reprezentować już Tomasz Drozd, Karol Płonka, Konrad Pasternak i Sławomir Zubel. Jesienią na pewno też niezdolny do gry będzie Wojciech Kobylarczyk, który przechodzi rehabilitację po operacji kontuzjowanego kolana.

Na tę chwilę jedyną nową twarzą w zespole jest Jakub Kasperczyk, który ostatnie sezony spędził w Lubaniu Maniowy. Białczanie chcą pozyskać jeszcze zawodników przede wszystkim na pozycję środkowego obrońcy i środkowego pomocnika.

Oprócz piątkowego sparingu z Popradem Muszyna Watra w okresie przygotowawczym zagra jeszcze z jednym ze słowackich zespołów 4 ligowych a także juniorami Gwarka Zabrze i drugim zespołem GKS Katowice.

Sezon ligowy białczanie rozpoczną 5 sierpnia meczem na własnym stadionie z rezerwami Wisły Kraków.

No Comment.

Reklama

Partnerzy