Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Wdzięczni za pomoc

Dnia: czwartek 6 stycznia 2022, Autor: Anna Zubek

Taki ręcznie rysowany obraz rodzina państwa Długich ofiarowała jako wyraz wdzięczności Panu Krzysztofowi Burnosowi za pomoc po pożarze w Nowej Białej w czerwcu 2021 r.

Straty były ogromne, na miejscu pracowało wielu strażaków oraz mieszkańców. Okazało się, że tragedia ta wyzwoliła ogromne pokłady ludzkiej solidarności i na miejscu zjawiło się wiele obcych osób, gotowych nieść pomoc. Dobre serce okazał też pan Krzysztof, który wraz ze swoją rodziną i firmą pracował na pogorzelisku.

Dzięki zaangażowaniu firm i osób prywatnych poszkodowani mogli liczyć nie tylko na pomoc rzeczową, ale i pieniężną. Mieszkańcy nieraz podkreślali jednak, że brakowało im rąk do pracy. Dzięki takim osobom jak pan Burnos w tej chwili część odbudowanych domów jest już w stanie surowym zamkniętym.

Za bezinteresowną pomoc rodzina państwa Długich ofiarowała prezent od serca. Nie jakiś druk a zdjęcie tego nie odda, ale majstersztyk ręki. Jeszcze raz bardzo dziękuję za taki prezent takie dzieło będzie wisieć w honorowym miejscu – zapewnia pan Krzysztof, wyrażając nadzieję, że więcej w takich okolicznościach jak pożar się nie spotkają. A ten obraz powinien być dedykowany Wszystkim którzy pomagali – podsumowuje.

Dobro wraca.

fot: Krzysztof Burnos

No Comment.

Reklama

Partnerzy