Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Wiceminister orzekł: obowiązki rektora pełni dr Bianka Goldlewska-Dzioboń

Dnia: czwartek 13 stycznia 2022, Autor: Anna Szopińska

NOWY TARG. Do całej wspólnoty Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej dr Bianka Godlewska-Dzioboń skierowała dziś komunikat, w którym informuje o swoich potwierdzonych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki umocowaniach.

Oto pełna treść komunikatu:

Informuję Państwa, że w dniu 12. stycznia 2022 roku otrzymałam od Ministra Edukacji i Nauki pismo, w którym Minister Wojciech Murdzek Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki (pismo numer DSW-WPN.8015.23.2021.1), informuje mnie i tym samym całą Społeczność Akademicką Podhalańskiej Uczelni, że pełnię obowiązki Rektora Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu od dnia 21 grudnia 2021 roku. W konsekwencji w dniu 13. stycznia 2022 roku podjęłam działania w ramach prerogatyw p.o. Rektora, kierując się szczególną dbałością o dobro Uczelni i odpowiedzialnością za podejmowane działania w celu zapewnienia bezpiecznego jej funkcjonowania. Działania te odbędą się z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i poszanowania wartości akademickich, w szczególności przepisów prawa powszechnie obowiązującego oraz wewnętrznych aktów prawnych Uczelni.

Z poważaniem,

dr Bianka Godlewska-Dzioboń

 Pełniąca Obowiązki Rektora, Prorektor ds. studenckich i kształcenia

Maja 13.01.2022
| |

Odkąd to Minister wskazuje PO Rektora? Zdanie Senatu i Kolegium Elektorów już nic nie znaczy?

Jola 16.01.2022
| |

Bianka to baaaaardzo bliska przyjaciółeczka Włodarczyka, dzięki niemu ma doktorat. Pani Godlewska nie ma pojęcia o ekonomii. Śmial się z tego jeszcze na UEK. Teraz Robercik wrócił tam i wykłada razem ze swoim czekoladowym chłopczkiem. Cała ta banda to jedna zorganizowana klika.

Reklama

Partnerzy